فایل های · نوامبر 8, 2021 0

ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت – ⭐️⭐️⭐️

دانلود ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت

فایل قابل ویرایش ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , ورد ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت

ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت

هدف از این پایان نامه بررسی ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 71
حجم 750/924 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

واژه عدالت سازمانی برای اولین بار توسط گرین برگ در دهه 1970 بیان گردید. فرناندس و وامله به نقل از گرین برگ بیان می دارند که عدالت سازمانی به رفتارهای منصفانه و عادلانه سازمان ها با کارکنانشان اشاره داشته، معمولا در بر گیرنده سه جزء متفاوت است که عبارتند از عدالت توزیعی، عدالت رویه ای و عدالت مراوده ای. (کدوین و آوامله ، 2006).عدالت توزیعی نشات گرفته از نظریه برابری آدامز بوده، به انصاف ادراک شده از پیامدها می پردازد و به منزله یک عامل بالقوه با کاربردهای مهم در زمینه های سازمانی، در نظر گرفته می شود.(چاراش و اسپکتور ، 2001).

 

 

 

باید توجه داشت که عدالت توزیعی فقط محدود به عادلانه بودن پرداخت ها نمی شود، بلکه مجموعه گسترده ای از پیامدهای سازمانی، از قبیل ارتقاها، پاداش ها، تنبیه ها، برنامه های کاری، مزایا و  ارزیابی های عملکرد را در بر می گیرد. (فولگر و کوسل ، 1998). از اوایل دهه 1980 مباحث مرتبط با عدالت رویه ای نیز مد نظر قرار گرفت. از این دیدگاه عدالت باید با استفاده از رویه هایی منصفانه تعریف شود؛ یعنی تصمیمات عادلانه تصمیماتی هستند که نتیجه رویه هایی منصفانه باشند. (وندی ، 2007).

 

 

 

در میان اصول عدالت رویه ای می توان به بی طرفی، حق اظهار نظر یا فرصت برای شنیده شدن سخنان و مشارکت در تصمیمات اشاره نمود. (نباتچی، بلومگرن، بینقام ، 2007).سپس در اوایل دهه 1990 مفهوم عدالت مراوده ای مدنظر محققان عدالت سازمانی قرار گرفت، عدالت مراوده ای، آنطور که پول از فولگر و کروپانزانو نقل می نماید، به کیفیت رفتارهای بین فردی که یک فرد، قبل و بعد از اتخاذ تصمیم در معرض آن ها قرار می گیرد، اشاره دارد (وندی ، 2007).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب
عدالت سازمانی    1
2-1-    مفهوم عدالت    1
2-2-    تعریف عدالت سازمانی    3
2-3-    ابعاد عدالت سازمانی    5
2-4-    کانون های عدالت سازمانی    17
2-5-    پیامدهای سازمانی عدالت    18
2-6-    اهمیت و تاثیرات رعایت عدالت در سازمان ها    21
2-7-    جایگاه عدالت در اسلام    23
بخش دوم: پیشینه ی تحقیق    27
2-30-    پیشینه تحقیق داخلی    27
2-31-    پیشینه خارجی    37
معرفی قلمرو مکانی تحقیق    39
2-32-    تاریخچه سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران    39
2-33-    فعالیتهای سازمان    39
2-34-    ساختار سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران    42
2-35-    اهداف و وظایف سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران    44
منابع و مآخذ    60
فهرست منابع فارسی:    61
فهرست منابع انگلیسی:    63

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , دانلود فایل ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , دانلود رایگان ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , پکیج ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت, فایل قابل ویرایش ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت, سایت دانلود ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , بهترین کیفیت ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت, فایل ترو تمیز و قابل ارائه ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت قابل ادیت , هدف از این پایان نامه بررسی ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت می باشد قابل ویرایش , منبع ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , منابع ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , دانلود ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت  با لینک مستقیم ,  خرید ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت , خرید و دانلود ابعاد عدالت سازمانی و پیامدهای سازمانی عدالت