فایل های · نوامبر 8, 2021 0

ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد – ⭐️⭐️⭐️

دانلود ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد

فایل قابل ویرایش ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , ورد ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد

ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد

هدف از این تحقیق بررسی ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 41
حجم 188/882 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

افراد خودکارآمد تکالیفی که چالش انگیزی بیشتری دارند را انتخاب می کنند واهداف بزرگتری را برمی گزینند و پایداری بیشتری نسبت به آن اهداف از خود نشان می دهند(پاجارس ، 1997). افراد دارای باورهای خودکارآمدی بالا به توانایی هایشان در هر عملکرد اعتقاد دارند و به احتمال زیاد با تمام نیرو جهت موفقیت خود تلاش می کنند.

 

 

افراد با خودکارآمدی بالا حتی با وجود موانع و پیامدهای منفی پشتکار زیادی خواهند داشت ،آنها قادر هستند در ناکامی ها و ناامیدی ها کنار بیایند و بهتر به راه خود ادامه دهند، آنها کمبود را نه به عنوان نتیجه پایانی بلکه فقط به عنوان یک عقب نشینی موقت قلمداد می کنند.

 

 

 

 

مطابق گفته های بندورا (1997) باورهای خودکارآمدی دارای سه بعد می باشند واز نظر سطح، عمومیت ونیرومندی باهم تفاوت دارند وثابت شده است که این ابعاد نقش مهمی در اندازه گیری خودکارآمدی دارند:

1.    سطح :اولین بعد باورهای خودکارآمدی سطح می باشد. کارآمدی یک فرد ممکن است در یک قلمرو در حد کارهای ساده،متوسط یاشامل سطوح سخت گردد. اگر هیچ مانعی وجود نداشته باشد، انجام آن کار ساده بوده، و هرکس ممکن است احساس خودکارآمدی بالا در مورد انجام آن داشته باشد(بندورا، 1977).

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب
1-6 تعاریف مفهومی و عملیاتی خودکارآمدی  6
خودکارآمدی    6
2-5 خودکارآمدی    9
ابعاد خودکارآمدی    11
منابع باورهای خودکارآمدی    13
دستاورد های عملکرد    14
تجربه های جانشین    15
ترغیب کلامی    15
حالتهای فیزیولوژیک    16
خودکارآمدی و تنیدگی    16
ویژگیهای افراد خودکارآمد    18
2-6 پیشینه پژوهش های خودکارآمدی     20
پیشینه پژوهش های خودکارآمدی  در داخل کشور    20
پیشینه پژوهش های خودکارآمدی  در خارج کشور    28

منابع:    32

 
 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , دانلود فایل ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , دانلود رایگان ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , پکیج ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد, فایل قابل ویرایش ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد, سایت دانلود ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , بهترین کیفیت ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد, فایل ترو تمیز و قابل ارائه ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد قابل ادیت , هدف از این تحقیق بررسی ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد می باشد قابل ویرایش , منبع ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , منابع ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , دانلود ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد  با لینک مستقیم ,  خرید ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد , خرید و دانلود ابعاد و منابع خودکارآمدی و ویژگی های افراد خودکارآمد