فایل های · نوامبر 8, 2021 0

بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی

فایل قابل ویرایش بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , ورد بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی

بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی

هدف از این تحقیق بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 21
حجم 35/304 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

سوگیری تفسیر گرایش به تفسیر اطلاعات مبهم به شیوه‌ای تهدیدآمیز تعبیر می‌شود (مورفی، هیرچ، متیوز، اسمیت و کلارک، 2007).به منظور مطالعه سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی، نخستین تفسیرهایی که فرد در برابر یک موقعیت مبهم اجتماعی مطرح می‌کند، ارزیابی می‌شود و یا سناریویی از موقعیت مبهم اجتماعی به فرد ارائه می‌شود و از وی خواسته می‌شود تا از بین تبیین‌های مشخص (تبیین‌های مثبت، منفی و خنثی) محتمل‌ترین تبیین را برگزیند.

 

 

 

مکانیزم روش مطالعه اینگونه است که از آنجا که موقعیت‌های اجتماعی اغلب مبهم هستند، امکان تحریف آن‌ها بالاست (کلارک و ولز، 1995). از طرفی افراد با اضطراب اجتماعی محرک‌ها را در جهت تایید باورهای خود تعبیر می‌کنند. پس می‌توان گفت برای مطالعه سوگیری تفسیر لازم است تا تفسیر فرد از یک موقعیت مبهم سنجیده شود. مطالعاتی که بر مبنای این پارادایم‌ها صورت گرفته‌اند، بروز سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی را اثبات نموده‌اند؛ بدین ترتیب که افراد با اضطراب اجتماعی در موقعیت‌های اجتماعی، تفسیرهای تهدیدآمیز بیشتر و تفسیرهای بی‌خطر کمتری را نشان می‌دهند (هاپرت ، فوآ، فوور ، فیلیپ  و متیوز، 2003؛ واسیلوپولس ، بانرجی ، 2008). 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب
1-5- تعریف مفهومی سوگیری تفسیر    13
1-6- تعریف عملیاتی سوگیری تفسیر    14
2-1-2-2- سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی    41
2-2- پیشینه عملی    42
2-2-2- سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی    45
2-2-3-2- تعدیل سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی    50
2-2-4- تعامل سوگیری توجه و سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی    53
فهرست منابع
منابع فارسی    
منابع انگلیسی 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , دانلود فایل بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , دانلود رایگان بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , پکیج بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی, فایل قابل ویرایش بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی, سایت دانلود بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , بهترین کیفیت بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی قابل ادیت , هدف از این تحقیق بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی می باشد قابل ویرایش , منبع بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , منابع بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , دانلود بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی  با لینک مستقیم ,  خرید بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی , خرید و دانلود بررسی سوگیری تفسیر در اضطراب اجتماعی