فایل های · نوامبر 8, 2021 0

بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی

فایل قابل ویرایش بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , ورد بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی

بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی

این تحقیق در مورد همجنس گرایی با عنوان بررسی عوامل گرایش به همجنس گرایی می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 39
حجم 296/288 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

این تحقیق در مورد همجنس گرایی با عنوان بررسی عوامل گرایش به همجنس گرایی می باشد.در واقع این پرسش رایج که علت اصلی همجنس گرایی چیست؟ از نظر علم روانشناسی سوال چندان درستی نیست. زیرا بطور ضمنی این تصور را ایجاد می کند که دگرجنس خواهی نیازی به تبیین ندارد و علل آن روشن و بدیهی است. شاید برخی چنین استدلال کنند که چون فقط دگر جنس خواهی به تولید مثل می انجامد. بنابراین دگرجنس خواهی از تبعات طبیعی تکامل است و موارد انحراف از آن که می توان مسئله علمی تلقی شود. فروید نیز با چنین نظری موافق نبود و معتقد بود دگرجنس خواهی مسئله ای است که نیاز به شرح و توضیح دارد و نباید آن را واقعیتی بدیهی پنداشت که اساس آن نوعی جاذبه شیمیایی است. 

 

 

 

 

 

در مورد علل گرایش افراد به همجنس گرایی از سوی دانشمندان نظریات مختلفی بیان شده است که هر کدام از این نظریات به یک بُعد از چندین  بعد احتمالی گرایش انسان به همجنس گرایی پرداخته اند. ولی در کل می توان عوامل گرایش به همجنس گرایی را در سه شاخه کلی زیستی، روانی و اجتماعی- تربیتی تقسیم بندی کرد که هر یک از اینها خود بر چندین قسم دیگر قابل تقسیم بندی است. بنابراین در این تحقیق صرف نظر از رد یا قبول این نظریات، به بیان مهمترین نظریات در باب علل گرایش به همجنس گرایی می پردازیم و به طور مختصر هر یک آنها را توضیح خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب
عوامل گرایش به همجنس گرایی    1
3.4.1. زمینه روانشناختی    2
3.4.2. ناهمنوای یا عدم تطابق جنسیتی در دوران کودکی    7
3.4.3. عوامل پیش از تولد    9
3.4.4. زمینه فرهنگی- اجتماعی    11
3.4.5. زمینه ژنتیکی    12
3.4.6. زمینه هورمونی    15
3.4.7. ساختار مغز    17
3.4.8. برانگیختگی تعمیم یافته (ناآشنا هوس انگیز می شود)    20
3.4.9. ترجیح جنسی    23
3.4.10. انتخاب طبیعی    23
3.4.11. تبدیل خواهی جنسی    24
منابع    29
منابع فارسی    29
کتاب    29
مقالات    34
منابع لاتین    35
کتاب    35
مقالات    37
وب سایت رسمی    37

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , دانلود فایل بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , دانلود رایگان بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , پکیج بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی, فایل قابل ویرایش بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی, سایت دانلود بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , بهترین کیفیت بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی قابل ادیت , این تحقیق در مورد همجنس گرایی با عنوان بررسی عوامل گرایش به همجنس گرایی می باشد. قابل ویرایش , منبع بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , منابع بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , دانلود بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی  با لینک مستقیم ,  خرید بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی , خرید و دانلود بررسی عوامل گرایش افراد به همجنس گرایی