فایل های · نوامبر 8, 2021 0

خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا – ⭐️⭐️⭐️

دانلود خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا

فایل قابل ویرایش خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , ورد خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا

خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا

هدف از این تحقیق بررسی خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 30
حجم 126/431 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا می باشد. در مبحث اول مفهوم خسارت و انواع آن در حقوق ایران بررسی می شود. در مبحث دوم نیز خسارت در کنوانسیون بیع بین المللی کالا بررسی می شود.

 

 

 

خسارت در قانون مدنی ایران به طور پراکنده در مواد مختلفی چه به طور مستقیم چه غیر مستقیم به چشم می‌خورد. با نگاهی اجمالی به قانون مدنی هم می‌توان دریافت که قانون مدنی در مباحث غصب، اتلاف و تسبیب بیش از هر جای دیگری به مسئولیت و خسارات ناشی از آن توجه داشته است.

 

 

 

در بحث غصب در قانون مدنی در ماده 328 که تا حدی مبتنی بر نظریه خطر است، رابطه علیت و خسارت را می‌توان تفسیر کرد و همین که رابطه مسلم شد دیگر وجود یا نفی تقصیر تأثیری در ضمان نداد و به همین علت صغیر و مجنون هم خسارتی که دیگری وارد کند، ملزم به جبران خسارت آن هستند.ماده 329 قانون مدنی هم مربوط به ترمیم خسارات است که به روشنی به بهترین شیوه جبران خسارت توجه کرده است. ماده 331 قانون مدنی هم قاعده تسبیب را عنوان داشته و فرض تقصیر را نیز در آن مورد توجه قرار داده است.  مواد 337 و 336 قانون مدنی هم در عبارات خود خسارات را مدّ نظر قرار داده اند.

 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب

مبحث اول: مفهوم خسارت و انواع آن در حقوق ایران      7
گفتار اول: مفهوم خسارت در حقوق ایران:      7
بند 1: مفهوم خسارت در قانون مدنی      8
بند 2: مفهوم خسارت در قانون مسئولیت مدنی      9
بند 3: مفهوم خسارت در عرف  10
گفتار دوم: انواع خسارت در حقوق ایران      11
بند 1: خسارت مادی      12
بند2: خسارت معنوی      15
بند 3: خسارت بدنی      16
مبحث دوم: مفهوم خسارت و انواع آن در کنوانسیون      17
گفتار اول: مفهوم خسارت در كنوانسیون      17
گفتار دوم: انواع خسارت در کنوانسیون      18
بند 1: خسارت مادی      18
بند 2: خسارت عدم النفع      18
بند 3: خسارت معنوی      19


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , دانلود فایل خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , دانلود رایگان خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , پکیج خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا, فایل قابل ویرایش خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا, سایت دانلود خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , بهترین کیفیت خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا, فایل ترو تمیز و قابل ارائه خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا قابل ادیت , هدف از این تحقیق بررسی خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا می باشد. قابل ویرایش , منبع خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , منابع خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , دانلود خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا  با لینک مستقیم ,  خرید خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا , خرید و دانلود خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا