فایل های · نوامبر 8, 2021 0

مبانی دادرسی اطفال بزهکار – ⭐️⭐️⭐️

دانلود مبانی دادرسی اطفال بزهکار

فایل قابل ویرایش مبانی دادرسی اطفال بزهکار , ورد مبانی دادرسی اطفال بزهکار

مبانی دادرسی اطفال بزهکار

هدف از این تحقیق تشریح مبانی دادرسی اطفال بزهکار می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 33
حجم 89/681 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

در این نوشتار که مشتمل بر دو مبحث می باشد: علل فاعلی یا تشدید کننده بحران در مورد اطفال و علل غائی یا جدا سازندة دادرسی اطفال مورد بررسی و تبیین قرار خواهد گرفت.

 

 

مبحث اول: علل فاعلی یا تشدید کننده بحران در مورد اطفال

این مبحث که شامل چهار گفتار می باشد، به بحث و بررسی دربارة مهم ترین مسائل مربوط به افزایش جرائم اطفال، اصل عدم مسئولیت کیفری اطفال، گرایشهای اصلاح مدار و حمایتی در واکنش به بزهکاری اطفال و اختصاصی یا تخصصی بودن دادگاه اطفال می پردازد.

 

 

گفتار اول: افزایش جرائم اطفال
جوامع بشری در حال حاضر با این واقعیت غیر قابل انکار مواجه اند که در چند دهة اخیر، آمار جرایم کودکان و نوجوانان رو به افزایش نهاده است. در ریشه یابی علل و عوامل این افزایش، با جهات مختلفی مواجه می شویم که بنا به شرایط اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و مذهبی موجود در هر جامعه، متفاوت می باشد. بی توجهی والدین به تربیت فرزندان، اعتیاد یا فساد اخلاقی والدین، بی اعتنایی به معنوییت، فقر فرهنگی و اعتقادی، ضعف مالی و اقتصادی، بیکاری، ابتلا به مواد مخدر، آزادی بی حد و حصر و بی بندو باری و… می تواند از عوامل برجسته این مهم به شمار آید. لیکن متأسفانه نتیجه شوم این عوامل گریبانگیر قاطبة افراد جوامع بشری می باشد. 

 

 

پژوهشگران افزایش بزهکاری و خشونت نوجوانان را ناشی از علل گوناگون می دانند از آن جمله: برخی فقر، افزایش مواد مخدر و خشونت حاکم بر خانواده و جامعه را از جمله زنجیره ای از علل افزایش بزهکاری می دانند. فقر محرک طغیان و موجد بغض و کینه و محرومیتی است که شخص را متوجه سعی و کوشش و تلاش برای بهبود زندگی می کند، فقر موجب بزهکاری نیست، فقر فقط اشخاص بی استعداد را به بزهکاری وا می دارد. 

 

 

 

 

فهرست مطالب
 مبانی دادرسی اطفال بزهکار 6
مبحث اول: علل فاعلی یا تشدید کننده بحران در مورد اطفال 6
گفتار اول: افزایش جرائم اطفال  6
گفتار دوم: اصل عدم مسئولیت کیفری اطفال  10 
گفتار سوم: گرایش های اصلاح مدار و حمایتی در واکنش به بزهکاری اطفال  12   
گفتار چهارم: اختصاصی یا تخصصی بودن دادگاه اطفال 14
مبحث دوم : علل غائی یا جدا سازنده دادرسی اطفال  15
 گفتار اول: لزوم شناسایی شخصیت بزهکار و علل بزهکاری  15 
گفتار دوم: اجرای روش های خاص اصلاح و درمان 17

منابع و مآخذ  
 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود مبانی دادرسی اطفال بزهکار , دانلود فایل مبانی دادرسی اطفال بزهکار , دانلود رایگان مبانی دادرسی اطفال بزهکار , پکیج مبانی دادرسی اطفال بزهکار, فایل قابل ویرایش مبانی دادرسی اطفال بزهکار, سایت دانلود مبانی دادرسی اطفال بزهکار , بهترین کیفیت مبانی دادرسی اطفال بزهکار, فایل ترو تمیز و قابل ارائه مبانی دادرسی اطفال بزهکار , مبانی دادرسی اطفال بزهکار قابل ادیت , هدف از این تحقیق تشریح مبانی دادرسی اطفال بزهکار می باشد قابل ویرایش , منبع مبانی دادرسی اطفال بزهکار , منابع مبانی دادرسی اطفال بزهکار , دانلود مبانی دادرسی اطفال بزهکار  با لینک مستقیم ,  خرید مبانی دادرسی اطفال بزهکار , خرید و دانلود مبانی دادرسی اطفال بزهکار