فایل های · نوامبر 8, 2021 0

مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر – ⭐️⭐️⭐️

دانلود مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر

فایل قابل ویرایش مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , ورد مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر

مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر

هدف از این مبانی نظری ارائه سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 24
حجم 475/226 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

گرافولوژی می بایست توسط خط شناسان زبر دست انجام شود تا کمتر در این امر اشتباه صورت پذیرد و تعداد خط شناسان زبر دست محدود می باشد. با توجه به کاربردهای فراوان گرافولوژی، در این پایان نامه سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر ارایه نموده ایم.

 

بطور کلی و مختصر می توان گفت که به دو علت زیر از یک خط شناس می خواهند که در ماجرایی دخالت و کمک کند : 

می خواهند یک فرد خارجی را در یک محیط مشخص وارد کنند. این محیط ممکن است خانواده، محیط کار و یا نهاد سیاسی یا حکومتی باشد.
چنانچه معلوم و مشهود گردد که در یک محیط مشخص هماهنگی وجود ندارد و می خواهند یک فرد ناباب را از آن محیط خارج سازند . 

 

 

در فرانسه، مهمترین کاربرد گرافولوژی گزینش متقاضیان استخدام است. بعضی از شرکتها، خصوصاً در اروپا، تحلیل دست نوشته متقاضیان استخدام را روی فرم های تقاضا به عنوان یکی از شاخص های انتخاب آنها در نظر می گیرند . در ضمن دست نوشته افراد می تواند بیانگر بعضی اختلالات روانی آنها نیز باشد که به کمک آن می توان به پیشرفت معالجه بیماران روانی کمک کرد  . بدیهی است استفاده از گرافولوژی در مقایسه با تکمیل پرسشنامه های مربوط به آزمون های روانشناسی باعث صرفه جویی فراوان در وقت و همچنین اجتناب از مشکلات عدم پاسخگویی صحیح به سوالات می باشد  . ضمناً از بعضی ویژگی ها ی دستخط می توان در تشخیص هویت و یا تعیین جعلی بودن اسناد و مدارک دستنویس نیز استفاده کرد  . 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب

 

 

فصل 2:مبانی نظری و پیشینه تحقیق    9
2-1  مبانی نظری تحقیق    9
سه نوع گروه بندی که امروز مورد استفاده در خط شناسی میباشد به شرح زیر میباشد:    10
طبقه بندی بقراط:    10
شکل (2-1) نمونه ای از یک خط موزون]  1 [    18
شکل( 2-2 )نمونه هایی از حاشیههای متفاوت]  1 [    20
نظم یا بی نظمی:    20
کج نویسی:    21
جهت خطوط:    22
2-2  پیشینه تحقیق    22
جدول (2-1) تصميم گيري گرافولوژي درباره درشتي كلمات]6[    23
جدول (2-2) تصميم گيري گرافولوژي درباره ميزان فاصله بين خطوط]6[    23
شکل (2-3) یک نمونه ورودي و خروجي در سيستم CAG ]9[    26

 

فهرست منابع    

 

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , دانلود فایل مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , دانلود رایگان مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , پکیج مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر, فایل قابل ویرایش مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر, سایت دانلود مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , بهترین کیفیت مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر, فایل ترو تمیز و قابل ارائه مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر قابل ادیت , هدف از این مبانی نظری ارائه سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر می باشد قابل ویرایش , منبع مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , منابع مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , دانلود مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر  با لینک مستقیم ,  خرید مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر , خرید و دانلود مبانی نظری سیستم گرافولوژی دست نوشته فارسی به کمک کامپیوتر