فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك

فایل قابل ویرایش پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , ورد پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك

پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با بازاريابي تك به تك، در قالب pptx و در14 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تعريف بازاريابي تك به تك، تفاوت بازاريابي تك به تك با سنتي، اهميت بازاريابي تك به تك، اهميت رضايت مشتري، تعريف رضايت مندي مشتري، انواع نياز مشتري، مراحل اجراییبازار يابي تك به تك و شناخت نياز مشتري، نتيجه گيري، منابع

مشخصات فایل

تعداد صفحات 14
حجم 1076/490 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با بازاريابي تك به تك، در قالب pptx و در14 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مقدمه

تعريف بازاريابي تك به تك

تفاوت  بازاريابي تك به تك با سنتي

اهميت بازاريابي تك به تك

اهميت رضايت مشتري

تعريف رضايت مندي مشتري

انواع نياز مشتري

مراحل اجراییبازار يابي تك به تك و شناخت نياز مشتري

نتيجه گيري

منابع

 

قسمتی از متن:

بازاریابی تك به تك تمام گامهایی که شرکت جهت شناخت و ارائه خدمات بهتر به مشتریان با ارزش خود بر می دارد را در بر دارد. بازاریابی تك به تك ، فرایند مستمر جهت شناسایی و ایجاد ارزشهای جدید برای مشتریان است که در آن منافع دو جانبه مورد توجه قرار دارد و این منافع در طول دوره عمر مشتری با او تقسیم می شود.

بری (1983) بازاریابی تك به تك را جذب، نگهداری و افزایش روابط با مشتریان تعریف کرده است. بنابه تعریف بری و پاراسورمن (1991) بازاریابی رابطه ای عبارت است از جذب ، توسعه و نگهداری روابط با مشتریان. به عقیده مورگان و هانت (1994) بازاریابی رابطه ای اشاره به تمام فعالیتهای بازاریابی در راستای برپایی، توسعه و نگهداری مبادلاتی سودمند دارد و بالاخره از دیدگاه گرون روس (1996) بازاریابی رابطه ای عبارت است از شناسایی، نگهداری و افزایش روابط با مشتریان و دیگر ذی‌نفعان در منافع؛ به طوری که اهداف تمامی طرفین درگیر تامین شود.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" آشنایی با بازاريابي تك به تك" می باشد که در حجم 14 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , دانلود رایگان پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , پکیج پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك, فایل قابل ویرایش پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك, سایت دانلود پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , بهترین کیفیت پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با بازاريابي تك به تك، در قالب pptx و در14 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تعريف بازاريابي تك به تك، تفاوت بازاريابي تك به تك با سنتي، اهميت بازاريابي تك به تك، اهميت رضايت مشتري، تعريف رضايت مندي مشتري، انواع نياز مشتري، مراحل اجراییبازار يابي تك به تك و شناخت نياز مشتري، نتيجه گيري، منابع قابل ویرایش , منبع پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , منابع پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , دانلود پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك , خرید و دانلود پاورپوینت آشنایی با بازاريابي تك به تك