فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , ورد پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی

پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی، در قالب pptx و در 13 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، بیمه بی کاری، از مشکلات عمده تدوین قانون بیمه بیکاری، بیمه بیکاری، بازخرید، بازنشستگی، طرحهای صندوق بازنشستگی، نرخ حقوق بازنشستگی، مراحل قبل وبعد از بازنشستگی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 13
حجم 595/279 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی، در قالب pptx و در 13 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مقدمه

بیمه بیکاری

از مشکلات عمده تدوین قانون بیمه بیکاری

بیمه بی کاری

بازخرید

بازنشستگی

طرحهای صندوق بازنشستگی

نرخ حقوق بازنشستگی

مراحل قبل وبعد از بازنشستگی

 

قسمتی از متن:

برنامه بیمه و بازنشستگی به منظور ایجاد امنیت اقتصادی و تامین معاش و زندگی مستخدم وخانواده اش درزمان بیکاری،بیماری،پیری و از کار افتادگی و بالاخره مرگ، تهیه واجرا می شود.

که شامل طبقه بندیهای مختلفی از جمله بیمه تصادفات و نقص عضو در حین کار ،بیمه عمر و بیکاری وبیمه خدمات درمانی و… مباشد.

اغاز مرحله بازنشستگی با اغازدوران پیری نیست ودر دو حالت یکی به حکم قانون (سن بازنشستگی) و دیگری به جبر زمان (ویژگی های فیزیولوژی) اتفاق می افتد. ونمی توان سن معینی برای این منظور توصیه کرد. ولی می توان با توجه به شرایط اقلیمی، رفاهی، واجتماعی و اقتصادی مختلف سن خاصی برای این منظور توصیه کرد.(معمولا بین 55تا75 سالگی).

هر چه احتمال سالهای عمر بیمه شده بعد از رسیدن به سن بازنشستگی بیشتر باشد تعهدات مالی صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی بیشتر خواهد بود.

همچنینن نرخ حق بیمه و شرایط ان، نسبت به عواملی مثل نرخ تورم وچگونگی بهرورداری از ذخیره و اندوخته های مالی صندوق تامین اجتماعی و همچنین کم و کیف هزینه های اداری تغییر پذیرند.

انتخاب سن پایین برای بازنشستگی نه تنها بار تعهدات صندوق های بیمه و بازنشستگی را سنگین مکند بلکه با مسایل مختلف اقتصادی اجتماعی ربط پیدا می کند.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی می باشد که در حجم 13 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , دانلود فایل پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , دانلود رایگان پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , پکیج پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی, فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی, سایت دانلود پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , بهترین کیفیت پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی، در قالب pptx و در 13 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، بیمه بی کاری، از مشکلات عمده تدوین قانون بیمه بیکاری، بیمه بیکاری، بازخرید، بازنشستگی، طرحهای صندوق بازنشستگی، نرخ حقوق بازنشستگی، مراحل قبل وبعد از بازنشستگی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , منابع پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , دانلود پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی , خرید و دانلود پاورپوینت بررسی بیمه و بازنشستگی در نظام نگهداری منابع انسانی