فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز

فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , ورد پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز

پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز

دانلود پاورپوینت با بررسی حساب های کاربری در ویندوز در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 14 اسلاید شامل مقدمه، انواع گروه های کاربری (انواع کاربران)، چگونگی تعریف حساب کاربری، ویرایش یک حساب کاربری. ویندوز XP طوری طراحی شده است که می‌توان از آن جهت پشتیبانی از برخی امکانات یک سیستم عامل چند کاربره استفاده نمود. از جملۀ این امکانات استفاده از ویندوز XP برای چندین کاربر (User) می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 14
حجم 1149/861 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

مشخصات فایل:

عنوان: پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز

قالب بندی: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 14 اسلاید

 

فهرست مطالب:

مقدمه

انواع گروه های کاربری (انواع کاربران)

چگونگی تعریف حساب کاربری

ویرایش یک حساب کاربری

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

ویندوز XP  طوری طراحی شده است که می‌توان از آن جهت پشتیبانی از برخی امکانات یک سیستم عامل چند کاربره استفاده نمود. از جملۀ این امکانات استفاده از ویندوز XP برای چندین کاربر (User) می باشد.

در اصل با استفاده از تکنیکی که شرکت مایکروسافت آنرا حساب کاربری (User Account) معرفی نموده است میتوان امکاناتی رافراهم نمود که هر کاربر دارای یک نام کاربری (UserName) و یک کلمۀ عبور (Password) باشد و با استفاده از این خصایص وارد ویندوز شود (Login کند) و تنظیماتی در زمینه های مورد نظر خود، با توجه به نوع حساب کاربری داشته باشد.

این تنظیمات میتوانند در MyDocument ، Setting نرم افزارهای نصب شده (مانند Office) تنظیمات و آرایش Desktop و منابع شبکه و … باشد که منحصر به آن کاربر خاص می باشند.

 

توضیحات تکمیلی:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " بررسی حساب های کاربری در ویندوز  " می باشد که در حجم 14 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , دانلود فایل پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , دانلود رایگان پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , پکیج پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز, فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز, سایت دانلود پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , بهترین کیفیت پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با بررسی حساب های کاربری در ویندوز در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 14 اسلاید شامل مقدمه، انواع گروه های کاربری (انواع کاربران)، چگونگی تعریف حساب کاربری، ویرایش یک حساب کاربری. ویندوز XP طوری طراحی شده است که می‌توان از آن جهت پشتیبانی از برخی امکانات یک سیستم عامل چند کاربره استفاده نمود. از جملۀ این امکانات استفاده از ویندوز XP برای چندین کاربر (User) می باشد. قابل ویرایش , منبع پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , منابع پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , دانلود پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز , خرید و دانلود پاورپوینت بررسی حساب های کاربری در ویندوز