فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , ورد پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی

پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ریزی سود و اهرم های مالی، در قالب pptx و در47 اسلاید،قابل ویرایش، شامل مقدمه، تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر، تجزیه و تحلیل هزینه ها، تجزیه و تحلیل فروش، تجزیه و تحلیل تغییرات سود، تجزیه و تحلیل اهرم ها، درجه اهرم عملیاتی، ریسک تجاری، رابطه EPS – EBIT، نقطه سر به سر مالی، درجه اهرم مالی، ریسک مالی، درجه اهرم مرکب، ریسک کل شرکت، کاربرد تجزیه وتحلیل نقطه سر به سر در مدیریت مالی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 47
حجم 806/682 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ریزی سود و اهرم های مالی، در قالب pptx و در47 اسلاید،قابل ویرایش ، شامل:

 

مقدمه

تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر

تجزیه و تحلیل هزینه ها

تجزیه و تحلیل فروش

تجزیه و تحلیل تغییرات سود

تجزیه و تحلیل اهرم ها

درجه اهرم عملیاتی

ریسک تجاری

رابطه EPS – EBIT

نقطه سر به سر مالی

درجه اهرم مالی

ریسک مالی

درجه اهرم مرکب

ریسک کل شرکت

کاربرد تجزیه وتحلیل نقطه سر به سر در مدیریت مالی

محاسن و معایب اهرم ها

 

قسمتی از متن:

در گزارش سود و زیان، عملکرد مالی شرکت در یک دوره مالی مورد ارزیابی‌قرار‌می‌گیرد. از آنجا که سودآوری یکی از مهمترین پارامترهای تعیین کننده ارزش شرکت است ، برای تجزیه و تحلیل سود باید عوامل موثر بر آن را مورد بررسی قرار دهیم. در این تجزیه و تحلیل می توان از رویکردهای نقطه سربه سر و تجزیه و تحلیل اهرم‌ها استفاده کرد.

در رویکرد نقطه سربه سر چگونگی ارتباط بین فروش ، هزینه ها و میزان سودآوری مورد ارزیابی قرار میگیرد. در تجزیه و تحلیل اهرم ها ، چگونگی تغییر در سود عملیاتی یا سود خالص در مقابل تغییر در فروش مورد مطالعه قرار می گیرد. همچنین با تحلیل اهرم ها می‌توان میزان ریسک تجاری یا ریسک مالی را اندازه گیری کرد.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" برنامه ریزی سود و اهرم های مالی"می باشد که در حجم 47 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , دانلود فایل پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , دانلود رایگان پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , پکیج پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی, فایل قابل ویرایش پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی, سایت دانلود پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , بهترین کیفیت پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ریزی سود و اهرم های مالی، در قالب pptx و در47 اسلاید،قابل ویرایش، شامل مقدمه، تجزیه و تحلیل نقطه سربه سر، تجزیه و تحلیل هزینه ها، تجزیه و تحلیل فروش، تجزیه و تحلیل تغییرات سود، تجزیه و تحلیل اهرم ها، درجه اهرم عملیاتی، ریسک تجاری، رابطه EPS – EBIT، نقطه سر به سر مالی، درجه اهرم مالی، ریسک مالی، درجه اهرم مرکب، ریسک کل شرکت، کاربرد تجزیه وتحلیل نقطه سر به سر در مدیریت مالی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , منابع پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , دانلود پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی , خرید و دانلود پاورپوینت برنامه ریزی سود و اهرم های مالی