فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)

فایل قابل ویرایش پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , ورد پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)

پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)

دانلود پاورپوینت با موضوع تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)، در قالب pptx و در 16 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مسأله تربیت، تعریف تربیت از نظر علمای قدیم، تعریف عدالت در نظر علمای قدیم، تربیت در چه سنی صورت می گیرد، تمثیل مولوی، تمثیل سعدی، نظریه علمای غرب، نقد نظریه عادت، اقسام عادت، عادات فعلی و عادات انفعال، برای اينكه ما نيروی عقل و اراده را در خود تقويت كنيم چه راهی‏ وجود دارد، ملاك اخلاقی بودن‏ چيست

مشخصات فایل

تعداد صفحات 16
حجم 156/128 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)، در قالب  pptx و در 16 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مسأله تربیت

تعریف تربیت از نظر علمای قدیم

تعریف عدالت در نظر علمای قدیم

تربیت در چه سنی صورت می گیرد؟

تمثیل مولوی

تمثیل سعدی

نظریه علمای غرب

نقد نظریه عادت

اقسام عادت

عادات فعلی و عادات انفعالی

برای اينكه ما نيروی عقل و اراده را در خود تقويت كنيم چه راهی‏ وجود دارد

ملاك اخلاقی بودن‏ چيست

 

قسمتی از متن:

عادت فعلی: یک سلسله عاداتی است که به عامل خارجی ارتباط ندارد. ( یعنی انسان تحت تأثیر یک عامل خارجی قرار نمی گیرد بلکه کاری را در اثر تکرار و ممارست و عادت شدن بهتر انجام می دهد. ) مثل هنر ، شجاعت .

عادات انفعالی: آنهایی است که انسان تحت تأثیر یک عامل بیرونی است. عادت انفعالی معمولا حالت انس برای انسان ایجاد می کند. مثل سیگار کشیدن.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) " می باشد که در حجم 16 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , دانلود فایل پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , دانلود رایگان پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , پکیج پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت), فایل قابل ویرایش پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت), سایت دانلود پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , بهترین کیفیت پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت), فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)، در قالب pptx و در 16 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مسأله تربیت، تعریف تربیت از نظر علمای قدیم، تعریف عدالت در نظر علمای قدیم، تربیت در چه سنی صورت می گیرد، تمثیل مولوی، تمثیل سعدی، نظریه علمای غرب، نقد نظریه عادت، اقسام عادت، عادات فعلی و عادات انفعال، برای اينكه ما نيروی عقل و اراده را در خود تقويت كنيم چه راهی‏ وجود دارد، ملاك اخلاقی بودن‏ چيست قابل ویرایش , منبع پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , منابع پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , دانلود پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) , خرید و دانلود پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)