فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت مهارت كنترل خشم – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت مهارت كنترل خشم

فایل قابل ویرایش پاورپوینت مهارت كنترل خشم , ورد پاورپوینت مهارت كنترل خشم

پاورپوینت مهارت كنترل خشم

دانلود پاورپوینت با موضوع مهارت كنترل خشم، در قالب pptxو در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، انواع پرخاشگری، چه عواملی باعث بروز خشم می شوند، ارزشها و باورهاي ما، عوامل ذاتی، عوامل محيطي، عوامل هيجاني، عوامل جسماني، عوامل فرهنگي، نگرش و تفكر فرد، مراحل خشم، نشانه های برانگیختگی بدنی، مرحله پس از خشم، نشانه های جسمانی خشم، روش های بروز پرخاشگری، پیامدهای خشم و خشونت، احساسات محرک خشم

مشخصات فایل

تعداد صفحات 48
حجم 1601/48 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع مهارت كنترل خشم، در قالب pptxو در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

مقدمه

انواع پرخاشگری

چه عواملی باعث بروز خشم می شوند

ارزشها و باورهاي ما

عوامل ذاتی

عوامل محيطي

عوامل هيجاني

عوامل جسماني

عوامل فرهنگي

نگرش و تفكر فرد

مراحل خشم

نشانه های برانگیختگی بدنی

مرحله پس از خشم

نشانه های جسمانی خشم

روش های بروز پرخاشگری

پیامدهای خشم و خشونت

احساسات محرک خشم

رفتارهای مخرب

مهارتهای مورد نیاز در مقابله با خشم

راه هایی برای حفظ آرامش

هنگام عصبانیت چه کنیم؟

خلاصه

 

قسمتی از متن:

خشم مانند شادی، غم، ترس ، لذت و … یک احساس است، احساس طبیعی که همه انسان ها آن را تجربه می کنند. اما از کودکی به ما یاد داده اند که عصبانی نشوید عصبانی شدن کار خوبی نیست. بچه های خوب عصبانی نمی شوند و … . حتماً شما این جملات را شنیده اید اما لازم است بدانید که حق مسلم هر انسان است که شاد باشد ، عصبانی شود ، بترسد و یا دچار غم شود. در برخی از شرایط خشمگین شدن ضروری است برای مثال : سربازانی که در جبهه های جنگ با دشمنان می جنگند در بسیاری موارد با کمک احساس خشم به دشمن حمله می کنند و یا از خودشان دفاع می کنند.

 

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" مهارت كنترل خشم" می باشد که در حجم 48 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت مهارت كنترل خشم , دانلود فایل پاورپوینت مهارت كنترل خشم , دانلود رایگان پاورپوینت مهارت كنترل خشم , پکیج پاورپوینت مهارت كنترل خشم, فایل قابل ویرایش پاورپوینت مهارت كنترل خشم, سایت دانلود پاورپوینت مهارت كنترل خشم , بهترین کیفیت پاورپوینت مهارت كنترل خشم, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت مهارت كنترل خشم , پاورپوینت مهارت كنترل خشم قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع مهارت كنترل خشم، در قالب pptxو در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، انواع پرخاشگری، چه عواملی باعث بروز خشم می شوند، ارزشها و باورهاي ما، عوامل ذاتی، عوامل محيطي، عوامل هيجاني، عوامل جسماني، عوامل فرهنگي، نگرش و تفكر فرد، مراحل خشم، نشانه های برانگیختگی بدنی، مرحله پس از خشم، نشانه های جسمانی خشم، روش های بروز پرخاشگری، پیامدهای خشم و خشونت، احساسات محرک خشم قابل ویرایش , منبع پاورپوینت مهارت كنترل خشم , منابع پاورپوینت مهارت كنترل خشم , دانلود پاورپوینت مهارت كنترل خشم  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت مهارت كنترل خشم , خرید و دانلود پاورپوینت مهارت كنترل خشم