فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک

فایل قابل ویرایش پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , ورد پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک

پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک

هدف از انجام این پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک است

مشخصات فایل

تعداد صفحات 28
حجم 50/827 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

برای سنجش متغیرهای مستقل (پیش بین) و وابسته پژوهش از سه پرسشنامه استفاده شد.1-پرسشنامه‌ی سبک‌های تفکر استرنبرگ 2-پرسشنامه‌ی نگرش‌های فرزند‌پروری که این دو پرسشنامه برای سنجش متغیرهای مستقل(پیش بین) و 3-پرسشنامه اضطراب کودک برای سنجش متغیر وابسته(ملاک) پژوهش بکار برده شده است.

 

 

1.- پرسش‌نامه ی سبک‌های تفکر استرنبرگ

این پرسشنامه شامل 65 گویه می‌باشد و به وسیله استرنبرگ و واگنر  (1992) طراحی شده است. در این پرسشنامه پاسخ هر گویه روی یک مقیاس لیکرت هفت درجه‌ای (گزینه 1زمانی که عبارت اصلاً در مورد شما صدق نمی‌کند.

 

 

2.مقیاس اضطراب کودک اسسپنس برای والدین (SCAS-P)

این پرسش نامه توسط اسپنس (1999) برای ارزیابی نشانه‌های اضطراب در کودکان در جمعیت عمومی ساخته شد. گویه‌های این مقیاس تا حد ممکن مطابق مقیاس اضطراب کودک اسپنس (SCAS) فرمول‌بندی شده است این مقیاس شامل 38 گویه می‌باشد که سوالات در یک مقیاس لیکرت (هرگز، گاهی اوقات، بیشتر اوقات، همیشه) پاسخ داده می‌شوند و پاسخ‌ها به ترتیب از 5 (هرگز) تا 3 (همیشه) نمره‌گذاری می‌شوند. (ناتا، اسکولینگ، راپی، آبوت، اسپنس، واترز ، 2003).

 

 

3- پرسش نامه‌ی فرزندپروری بزرگسال – نوجوان  (AAPI-2)

این پرسش نامه یک ابزار خود گزارشی است که توسط باولک و کین (1999) تهیه شده است.این پرسش نامه شامل 40 گویه است که پاسخ‌ها در یک مقیاس پنج درجه‌ای (از کاملا موافقم تا کاملا مخالفم) قرار می‌گیرند.

 

 

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , دانلود فایل پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , دانلود رایگان پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , پکیج پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک, فایل قابل ویرایش پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک, سایت دانلود پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , بهترین کیفیت پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک قابل ادیت , هدف از انجام این پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک است قابل ویرایش , منبع پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , منابع پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , دانلود پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک  با لینک مستقیم ,  خرید پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک , خرید و دانلود پرسشنامه بررسی سبک های شناختی مادران در ارتباط با اضطراب کودک