فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی

فایل قابل ویرایش پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , ورد پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی

پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی

هدف از این پرسشنامه بررسی توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 19
حجم 125/189 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

   پرسشنامه در این پژوهش برگرفته از پرسش نامه بانک جهانی 2003 در رابطه با سنجش سرمایه اجتماعی (SC-IQ)می باشدکه بر اساس مقیاس لیکرت طراحی شده است و هم چنین بر اساس خصوصیات محله هدف بومی شده است. بر اساس چارچوب مفهومی سرمایه اجتماعی، جهت سنجش سرمایه اجتماعی در این پژوهش بر اساس پرسش نامه بانک جهانی از شش شاخص؛ گروه ها و شبکه های اجتماعی، اعتماد و همبستگی، تعاون و عمل جمعی، ارتباطات و اطلاعات، هم بستگی اجتماعی و اقدامات سیاسی و توانمندسازی در پرسش نامه استفاده شده است. که هر یک از آن ها به دنبال سنجش برخی از ابعاد سرمایه اجتماعی در محله می باشند. 

 

 

 

56 سوال با شش شاخص در طیف لیکرت

 

 

 

 

سرمایه اجتماعی از دید کریشنا و شریدر دارای دو بعد ساختاری و شناختی است. بعد ساختاری شامل تشکل و عملکرد نهادهای محلی رسمی و غیررسمی است و از طریق سازمان های افقی شکل می گیرد. در حالیکه بعد شناختی، آن بعد از سرمایه اجتماعی که کمتر قابل لمس است و به ارزش ها، عقاید، نگرش ها، رفتارها و هنجارهای اجتماعی اشاره دارد.

 

 

 

این ارزش ها شامل اعتماد، انسجام و مشارکت بوده و بین اعضای یک اجتماع مشترک است(کریشنا و شریدر، 10:1999).  در پرسش نامه این پژوهش نیز سوالات به دنبال پاسخ هایی در ابعاد ساختاری و شناختی سرمایه اجتماعی هستند. به گونه ای که می توان شاخص گروه ها و شبکه ها (سرمایه اجتماعی ساختاری)، اعتماد و پایبندی به هنجارها (سرمایه اجتماعی شناختی) و اقدامات جمعی (خروجی داده) در نظر گرفت.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , دانلود فایل پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , دانلود رایگان پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , پکیج پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی, فایل قابل ویرایش پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی, سایت دانلود پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , بهترین کیفیت پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی قابل ادیت , هدف از این پرسشنامه بررسی توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی می باشد. قابل ویرایش , منبع پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , منابع پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , دانلود پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی  با لینک مستقیم ,  خرید پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی , خرید و دانلود پرسشنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی با تکیه بر سرمایه اجتماعی