فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی

فایل قابل ویرایش پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , ورد پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی

پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی

دانلود پرسشنامه استاندارد سنجش هراس اجتماعی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 4
حجم 12/530 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

پرسشنامه هراس اجتماعی (SPIN)

این پرسشنامه توسط کانور و همکاران (2000) با هدف سنجش هراس اجتماعی تدوین شده است. پرسشنامه یک مقیاس خودسنجی 17 ماده‌ای است که 3 خرده مقیاس فرعی ترس (6 ماده)، اجتناب (7 ماده) و ناراحتی فیزیولوژیک (4 ماده) را شامل می‌شود.

 

 

هر ماده بر اساس مقیاس 5 درجه‌ای لیکرت (از 0= ابداً تا 4= بی‌نهایت) درجه‌بندی می‌گردد. نقطه برش 19 با کارایی و دقت تشخیصی 79/0، افراد با اختلال اضطراب اجتماعی و بدون اختلال را از هم متمایز می‌سازد. 

 

 

پرسشنامه مزیت‌های کوتاه بودن، سادگی و سهولت نمره‌گذاری را داراست و می‌تواند به عنوان یک ابزار معتبر برای سنجش علائم اختلال اضطراب اجتماعی به کار برده شود و با توجه به اینکه نسبت به کاهش علائم در طی زمان حساس است، می‌تواند به عنوان ابزار غربالگری و نیز برای آزمون پاسخ به درمان در اختلال اضطراب اجتماعی و یا تمییز دادن درمان‌های با کارآیی متفاوت به کار گرفته شود (کانور و همکاران، 2000).

 

 

 

 

چکیده پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی :

مولفه : دارد
منبع : دارد
روایی  و پایایی : دارد
نمره گذاری و مختصات : دارد
نوع فایل : word (قابل ویرایش )
تعداد ابعاد و مولفه: 3

تعداد سوالات : 17 سوال
 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , دانلود فایل پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , دانلود رایگان پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , پکیج پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی, فایل قابل ویرایش پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی, سایت دانلود پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , بهترین کیفیت پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی قابل ادیت , دانلود پرسشنامه استاندارد سنجش هراس اجتماعی قابل ویرایش , منبع پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , منابع پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , دانلود پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی  با لینک مستقیم ,  خرید پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی , خرید و دانلود پرسشنامه سنجش هراس اجتماعی