فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور

فایل قابل ویرایش پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , ورد پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور

پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور

هدف از این پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 33
حجم 132/292 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

ناباروري به معناي ناتواني در رسيدن به بارداري بعد از 12 ماه مقاربت جنسي منظم و بدون استفاده از هيچ گونه وسايل جلوگيري از بارداري در زوجين مي باشد (لي بلوم ،1997). تعریف ناباروری عبارت از ناتوانی باروری و حاملگی پس از یک سال رابطه زناشویی بدون استفاده از داروهای  ضدحاملگی است (هال بروک ، 1990، جردن و ریونسون ، 1999، شاپیرو ، 1993).

 

 

 زنان نابارور در مقايسه با زنان بارور داراي نشانگان هاي روانپزشكي  بيشتري هستند و از اختلالات رواني نظير افسردگي و اضطراب رنج مي برند. همچنين زنان نابارور داراي عدم بلوغ عاطفي، بيش حمايت گري، دوگانگي عاطفي، مردانگي، پرخاشگري و تسلط طلبي مي باشند (برنز و کوینگتون  ،2007). 

 

سرانجام، پژوهش ها نشان مي دهد زنان نابارور داراي نارضايتي جنسيتي بيشتري در مقايسه با زوجين طبيعي هستند و كم و بيش داراي اختلالات بدكاري جنسي  مي باشند (ديكا و سارما، 201، هامرلي،زوج و بارث ،2009). با وجود اين، مطالعات داخلي وخارجي به بررسي مقايسه اي همزمان سلامت رواني و رضايت جنسي در زنان بارور و نابارور نپرداخته اند.

 

 

 

موضوع اصلي طرح حاضر بررسي مقايسه اي دو متغير  سلامت رواني و رضايت جنسي در زنان نابارور و بارور در شهر شيراز مي باشد. در اين پژوهش منظور از سلامت رواني فقدان علائم آسيب شناسي رواني  مي باشد كه شامل مشكلات جسماني، اضطراب و بي خوابي، بدكاري اجتماعي و افسردگي است (گلدبرگ و هيلر ،1979). همچنين رضايت جنسي به معناي فقدان نارسايي جنسي است و شامل لذت بردن از فعاليت زناشويي مي گردد (لارسون، آندرسون، هولمن و نيمان ،1998). بنابراين، پژوهش حاضر به بررسي مقايسه اي سلامت روانی و رضايت جنسي در زنان نابارور و بارور در شهر شيراز مي پردازد. 

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب 

فصل اول: کلیات
1-1-مقدمه    
1-2- بیان مسأله     
 1-3- اهمیت و ضرورت انجام تحقیق    
1-4- اهداف     
1-5- متغیرهای تحقیق    
3-1-  روش تحقیق     
3-2- جامعه و نمونه    
3-3 ابزارهای گردآوری اطلاعات     
3-3-1- مقیاس اطلاعات جمعیت نگارانه    
3-3-2-آزمون GHQ-28    
3-3-3 شاخص عملکرد جنسی زنان (FSFI)    
3-4- روش تحلیل داده ها    

منابع


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , دانلود فایل پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , دانلود رایگان پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , پکیج پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور, فایل قابل ویرایش پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور, سایت دانلود پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , بهترین کیفیت پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور قابل ادیت , هدف از این پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور می باشد قابل ویرایش , منبع پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , منابع پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , دانلود پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور  با لینک مستقیم ,  خرید پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور , خرید و دانلود پروپوزال ارزیابی تطبیقی سلامت روانی و رضایت جنسی در زنان بارور و نابارور