فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پروپوزال بیع الکترونیک – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پروپوزال بیع الکترونیک

فایل قابل ویرایش پروپوزال بیع الکترونیک , ورد پروپوزال بیع الکترونیک

پروپوزال بیع الکترونیک

دانلود پروپوزال بیع الکترونیک

مشخصات فایل

تعداد صفحات 28
حجم 349/285 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

پژوهش حاضر تحت عنوان "مطالعه تطبیقی تعهدات متعاملین در بیع الکترونیکی و سنتی" با استفاده از روش توصیفی با رویکرد تطبیقی به بررسی قراردادهای الکترونیک و سنتی می‌پردازد. نتایج حاصل از این پژوهش نشان می‌دهد که از لحاظ انعقاد و تعهدات طرفین، ایجاد قرارداد در فضاي مجازي به طور کلي، مشابه با انعقاد قرارداد در دنياي واقعي است و از اين لحاظ، تفاوت عمده اي بين اين دو فضا وجود ندارد.

 

 

بحث تعهدات متعاملین در قراردادهای الکترونیکی هم در بطن قراردادهای الکترونیکی قابل بررسی می باشد. این پژوهش به بررسی شکل و ماهیت انعقاد قراردادهای الکترونیکی و تعهدات متعاملین، با توجه به قواعد و مقررات عمومی می‌پردازد. 

 

 

 

در این تحقیق از روش توصیفی- تحلیلی استفاده شده است. بنابراین در انجام این تحقیق از منابع موجود در کتابخانه برای بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز استفاده شده است که از طریق فیش برداری اطلاعات مورد نیاز جمع آوری شده است که با استفاده از روش توصیفی-تحلیلی به تحلیل و بررسی موضوع پرداخته شده است. با توجه به اینکه در این پژوهش از روش توصیفی-تحلیلی استفاده شده است در زیر به توضیح مختصری از این روش می‌پردازیم.

 

 

 

 

 

 

 

 فهرست مطالب
چکیده    1
1-    3
کلیات تحقیق    3
1-1- مقدمه    4
1-2- بيان مسأله اساسي    5
1-3- اهمیت و ضرورت انجام تحقيق    9
1-4- مرور ادبیات و سوابق مربوطه    9
1-5- اهداف کلی    12
1-5-1- اهداف اصلی    12
1-5-2- اهداف فرعی    12
1-6- سوالات    12
1-6-1- سوال اصلی    12
1-6-2- سوالات فرعی    12
1-7- فرضیه ها    12
1-8- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات    13
1-9- روش تحقیق    15
1-10- ساختار پژوهش    15
منابع    17
منابع فارسی    17
منابع لاتین    21

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پروپوزال بیع الکترونیک , دانلود فایل پروپوزال بیع الکترونیک , دانلود رایگان پروپوزال بیع الکترونیک , پکیج پروپوزال بیع الکترونیک, فایل قابل ویرایش پروپوزال بیع الکترونیک, سایت دانلود پروپوزال بیع الکترونیک , بهترین کیفیت پروپوزال بیع الکترونیک, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پروپوزال بیع الکترونیک , پروپوزال بیع الکترونیک قابل ادیت , دانلود پروپوزال بیع الکترونیک قابل ویرایش , منبع پروپوزال بیع الکترونیک , منابع پروپوزال بیع الکترونیک , دانلود پروپوزال بیع الکترونیک  با لینک مستقیم ,  خرید پروپوزال بیع الکترونیک , خرید و دانلود پروپوزال بیع الکترونیک