مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx

امتیاز post

پاورپوینت دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری نارسایی هیجانی docx|تحقیق در مورد دانلود تحقیق در مورد مبانی خلاقیت شغلی docx|دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx ورد|دانلود دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری نارسایی هیجانی docx|دانلود رایگان دانلود تحقیق در مورد مبانی خلاقیت شغلی docx|فایل دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx|کاملترین دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری نارسایی هیجانی docx|مقاله دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx

دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx

دانلود سریع دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx با کیفیت بالا, فایل دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx از فروشگاه فایل دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx  :دانلود تحقیق فرسودگی شغلی
,تحقیق فرسودگی شغلی doc
,تحقیق کامل فرسودگی شغلی
,تحقیق درباره فرسودگی شغلی
,تحقیق فرسودگی با فرمت ورد
,تحقیق درمورد فرسودگی چیست
,تحقیق دانش آموزی درباره فرسودگی
,تحقیق دانشجویی درباره فرسودگی

دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx

هدف از این تحقیق بررسی مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی با فرمت docx در قالب 48 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات 48
حجم 111/216 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی با فرمت docx در قالب 48 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 

 

فهرست مطالب

مبانی نظری متغیرفرسودگی شغلی

تعریف فرسودگی شغلی

رویكرد های مختلف نسبت به فرسودگی شغلی

رویكرد بالینی

رویكرد روانشناختی- اجتماعی

رویكرد تعاملی چرنیس

مدل كپنر

رویكرد ساختاری

علایم هشداردهنده فرسودگی شغلی

ویژگیهای افرادمستعد فرسودگی

عوامل مؤثر در فرسودگی شغلی

متغیر های جمعیت شناختی

عوامل فرسودگیی

درمان فرسودگی شغلی

شیوه های مقابله با فرسودگی شغلی

راهبرد های فردی

راهبردهای سازمانی مقابله با فرسودگی شغلی

منابع

 

 

 

مفهوم فرسودگی شغلی برای اولین بار درسال1974 توسط فرودنبرگر معرفی شد.اكنون، ظهور و رشد این مفهوم را مرهون زحمات فرودنبرگر در نیویورك وماسلاچ و پانیس ودیگران( 1981)دركالیفرنیا می دانند.

 

 

 

 

فرودنبرگرفرسودگی شغلی را حالتی از خستگی و یا ناكامی می داند كه به علت از خودگذشتگی فرد وهمچنین روش زندگی او یاارتباطاتی كه منجر به وصول نتیجه دلخواه نمی شود، بوجود می آید.فاربر ( 1983)در تعریف فرسودگی شغلی می نویسد: فرسودگی شغلی سندرمی است مركب از خستگی جسمی و عاطفی كه در نتیجه مواجهه مستقیم ودرازمدت فردبا مردم و در شرایطی كه از لحاظ هیجانی طاقت فرساست،در وی ایجاد می شود.

 

 

 

درزمینه تعاریف ارایه شده دررابطه با فرسودگی شغلی،فاربرنتیجه می گیردكه كلیه متخصصان درتعریف این پدیده دررابطه باچند نكته،اتفاق نظردارندبه عبارت دیگر،كلیه آنان می پذیرندكه فرسودگی شغلی به نحوی بازندگی دنیای پیشرفته وبه ویژه به محیط كاری،مربوط می شود.

 

 

 

تقریبا"كلیه متخصصان به طریقی فرسودگی شغلی را دررابطه با تنیدگی شغلی می دانند. در سال1990 چرنیس نشانگان فرسودگی شغلی را چنین تعریف كرد:كاهش انگیزه دركار، پاسخ درگیریهای شدید،عدم رضایت،كناره گیری روانی و خستگی عاطفی.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

دانلود تحقیق در مورد مبانی نظری درباره فرسودگی شغلی docx توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید