مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد

امتیاز post

پاورپوینت دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|تحقیق در مورد دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد ورد|دانلود دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|دانلود رایگان دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|فایل دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|کاملترین دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد|مقاله دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد

دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد

دانلود سریع دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد با کیفیت بالا, فایل دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد از فروشگاه فایل دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد  :دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی
,تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی doc
,تحقیق کامل مبانی عملکرد تحصیلی 
,تحقیق درباره مبانی عملکرد تحصیلی
,تحقیق با موضوع مبانی عملکرد تحصیلی
,تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد
,تحقیق در مورد مبانی عملکرد تحصیلی چیست
,تحقیق دانش آموزی درباره مبانی عملکرد تحصیلی
,تحقیق دانشجویی درباره مبانی عملکرد تحصیلی

دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 40
حجم 96/706 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت docx در قالب 40 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 

فهرست مطالب
مبانی عملکرد تحصیلی
2-4- مبانی نظری مربوط به عملکرد تحصیلی 75
2-4-1- تعريف پيشرفت تحصيلي 75
2-4-2- عوامل مؤثر در پيشرفت تحصيلي76
2-4-3- نظريه هاي عملكرد تحصيلي78
2-4-4- عوامل افت تحصيلي80
2-4-5- انواع شكست هاي تحصيلي80
2-5- پيشينه تحقيقاتي  92
2-5-1- پيشينه داخلی 92
2-5-2- پيشينه خارجی101

 

 

هر تشكل سازمان يافته اي جهت حفظ و ادامه حيات خود نيازمند اجزايي است كه طي يك فرآيند مشخص و معين طي زمان تعيين شده از دروندادي كه به آن داده مي شود، برونداد مورد انتظار را تأمين نمايد. واضح است كه اگر سيستمي نتواند به اهداف مورد انتظار برسد موجوديت آن زير سئوال مي باشد. آموزش و پرورش به عنوان يك نظام آموزشي در هر جامعه‌اي با صرف هزينه فراوان تعليم و تربيت فرزندان واجب التعليم آن جامعه را به عهده دارد.

 

 

 انتظار مي رود كه محصولات نهايي اين سازمان در آينده از كارآيي و بهره وري كافي برخوردار باشند. موفقيت تحصيلي عبارتست از به پايان رساندن هر مقطع از تحصيل توأم با موفقيت و در نهايت به اتمام رساندن دوره متوسطه و اخذ مدرك ديپلم و يا پيش دانشگاهي و اين پايان مسئوليت آموزش و پرورش نسبت به هر محصل مي باشد(رستمی، 1391).

 

 

كودك در طي مراحل مختلف رشد همان قدر كه نياز به استقلال فكري و عملي دارد، به همان ميزان هم به كمك والدين نياز دارد.اين نياز با شروع دوران تحصيل محسوس تر مي شود.اينجاست كه اولياء بايد با علم و اطلاع و كاملاً آگاهانه به ياري كودكان خود بشتابند اما اين مشاركت نيابد به گونه اي باشد كه طفل ضعيف و متكي به ديگران بار بيايد.

 

به وجود آوردن اتكاءبه نفس در كودك و ايجاد حس مسئوليت در او بهترين راه موفقيت آنان است و كمك هاي اولياء در ياددادن مطالب درسي بايد چنان باشد كه كودك فكر كند اين خود اوست كه مشكلاتش را از پيش پايش بر مي دارد.بايد دانست كه كودكان هم از داشتن استقلال احساس غرور مي كنند. توجه به مراحل زير مي تواند عامل موثري در پيشرفت تحصيلي كودكان باشد:عادت دادن كودك به نظم و ترتيب در كارهاي روزانه: مسئله اي كه كودكان و والدين آنها با شروع دوران تحصيل با آنها مواجه مي شوند، زمان انجام تكاليف درسي است و معمولاً كودكان از زمان برداشتي سطحي و تئوريك دارند.

 

 

طفل موقعي به ياد انجام تكاليف مدرسه اش مي افتد كه خستگي هاي ناشي از بازي و شيطنت او را از پا انداخته است. در چنين هنگامي كه كودك خسته و خواب آلود مشغول سرهم بندي تكاليفش است، با غر زدنهاي والدينش روبه رو مي شود: اين چه وقت انجام تكاليف است… اين همه وقت را چه كردي؟ اولياء از همان روزهاي اول تحصيل و حتي قبل از آن بايد كودك خود را به نظم و انظباطي آگاهانه عادت دهند.مشروط براينكه چنين نظمي توام با تنوع و خلاقيت باشد.

 

 

انضباط خشك طفل را خشن و عاصي بار مي آورد. برخورد منطقي و معتدل با كودك: كودك شما از نظر سن كودك نيست، بلكه يك انسان است كه هرچيزي را درك مي كند. درك اين نكتة ظريف لزوم برخورد منطقي و مستدل با كودك را بخوبي توجيه مي كند.كودكان معمولاً به چيزهاي توجه دارند كه در نظر بزرگترها كم اهميت و بي مورد جلوه مي كند.الزاماً چنين توجهي سؤالات متعددي را در كودكان موجب مي شود كه گاه براي بزرگترها خنده آور و بي مفهوم است. 

 

 

 والدين بايد در جواب دادن به سئوالات كودكان و در برخورد با آنها توجه داشته باشند كه ممكن است يك برخورد غيرمنطقي و يك حرف ناسنجيده در شخصيت كودكشان اثر سوء و پايداري داشته باشد، بخصوص در تشويق و تنبيه كودكان بايد وسواس بيشتري نشان داد. كودك بايد بداند كه چرا تشويق يا تنبيه مي شود نتايجي كه از تشويق و تنبيه هاي بيجا حاصل مي شود بدتر از آن است كه بتوان در اين جا ذكر كرد(غفارزادگان، 1368).

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

دانلود تحقیق مبانی عملکرد تحصیلی با فرمت ورد توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید