مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد

امتیاز post

پاورپوینت دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|تحقیق در مورد دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد ورد|دانلود دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|دانلود رایگان دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|فایل دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|کاملترین دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد|مقاله دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد

دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد

دانلود سریع دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد با کیفیت بالا, فایل دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد از فروشگاه فایل دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد  :دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی
,تحقیق مبانی مسئولیت مدنی doc
,تحقیق کامل مبانی مسئولیت مدنی 
,تحقیق درباره مبانی مسئولیت مدنی
,تحقیق با موضوع مبانی مسئولیت مدنی
,تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد
,تحقیق در مورد مبانی مسئولیت مدنی چیست
,تحقیق دانش آموزی درباره مبانی مسئولیت مدنی
,تحقیق دانشجویی درباره مبانی مسئولیت مدنی

دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی مبانی مسئولیت مدنی با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 27
حجم 41/354 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی مبانی مسئولیت مدنی با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 

فهرست مطالب
مبانی مسئولیت مدنی
مباني مسئوليت مدني ناشي از فعاليت‌هاي مطبوعاتي32
مبحث اول: مبناي مسئوليت مدني روزنامه‌نگاران 33
گفتار اول: نظريه‌ي تقصير33
گفتار دوم: نظريه‌ خطر42
گفتار سوم: نظريه‌ي تضمين حق48
مبحث دوم: مبناي مسئوليت مدني ساير اشخاص مرتبط با مطبوعات52

 

گاه مسئولیت ریشه قراردادی دارد و با نقض تعهد قراردادی ایجاد می‌شود. این مسئولیت را به مناسبت ارتباطی که با قرارداد دارد مسئولیت قراردادی یا ناشی از قرارداد می‌نامند. برعکس در پاره‌ای از مسئولیت‌ها نه تنها زیان‌دیده و شخص مسئول رابطه قراردادی ندارند بلکه اغلب همدیگر را نیز نمی‌شناسند ولی قانون یکی را مسئول جبران زیان دیگری قرار می‌دهد.

 

 

 این قسمت از مسئولیت را، به سبب عدم دخالت اراده و تراضی در تکوین تعهد ضمان قهری یا مسئولیت مدنی و گاه به مسامحه الزام خارج از قرارداد نیز نامیده‌اند، که در این پژوهش و در رابطه با مطبوعات با قسم اخیر از مسئولیت سر و کار داریم.

 

 

سؤال اصلی در این مسئولیت‌ها این است که قانون‌گذار بر چه مبنایی کسی را مسئول جبران ضرر دیگری قرار می‌دهد؟ آیا کسی را مسئول قرار می‌دهد که به طور نامشروع به دیگری ضرر زده و مرتکب تقصیر شده است یا مسئولیت بدون تقصیر نیز محقق می‌شود؟حقوقدانان در پاسخ به این سؤال و این‌که مسئولیت بر چه اساسی استوار است، اختلاف دارند. برخی تحقق آن را بر مبنای تقصیر و برخی بر مبنای خطر و گروهی بر پایه تضمین حق پذیرفته‌اند.

 

 

مبانی مسئولیت مدنی، در هر نظام و سیستم حقوقی بر اساس ساختار آن نظام تعیین می‌شود و به عبارت دیگر، قواعد و مقررات موجود در آن نظام و رویه‌ی قضایی و عملکرد افراد جامعه (به عنوان عرف جامعه)، معین می‌نماید که مسئولیت مدنی در آن جامعه بر چه مبنایی باید ایجاد شود و در حوزه‌ی مطبوعات نیز یکی از عوامل مؤثر در تعیین مسئول مطبوعاتی، ‌مبنای مورد نظر برای مسئولیت مدنی مطبوعاتی می‌باشد، که بایستی بر اساس شرایط و ضوابط خاص مطبوعات و اعضای مطبوعاتی تعیین شود.

 

 

در این فصل به بررسی این مبانی شایع و اصلی در حوزه‌ي مطبوعات می‌پردازیم، که این فصل شامل دو مبحث می‌باشد که در مبحث اول مبناي مسئولیت مدنی روزنامه نگاران را بر اساس نظریات فوق‌الذکر، مورد بررسی قرار خواهیم داد و در مبحث دوم هم به بررسي مبناي مسئوليت مدني ساير اشخاص مرتبط با مطبوعات كه داراي فعاليت‌هاي مطبوعاتي هستند، مي‌پردازيم.
 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

دانلود تحقیق مبانی مسئولیت مدنی با فرمت ورد توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید