مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد

امتیاز post

پاورپوینت دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|تحقیق در مورد دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد ورد|دانلود دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|دانلود رایگان دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|فایل دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|کاملترین دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد|مقاله دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد

دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد

دانلود سریع دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد با کیفیت بالا, فایل دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد از فروشگاه فایل دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد  :دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات
,تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات doc
,تحقیق کامل مبانی کنترل عواطف و احساسات 
,تحقیق درباره مبانی کنترل عواطف و احساسات
,تحقیق با موضوع مبانی کنترل عواطف و احساسات
,تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد
,تحقیق در مورد مبانی کنترل عواطف و احساسات چیست
,تحقیق دانش آموزی درباره مبانی کنترل عواطف و احساسات
,تحقیق دانشجویی درباره مبانی کنترل عواطف و احساسات

دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 60
حجم 146/311 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت docx در قالب 60 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 

فهرست مطالب
مبانی کنترل عواطف و احساسات
2-2- مباني نظري مربوط به کنترل عواطف16
2-2-1- تعریف عواطف16
2-2-2- ويژگى هاى رشد عاطفى نوجوان16
2-2-3- انواع عواطف در دوره نوجوانى17
2-2-4- مقدمه ای بر کنترل عواطف18
2-2-5- عوامل عاطفى و همبستگى اجتماعى20
2-2-6- پرورش عواطف 21
2-2-7- احساسات 23
2-2-8- راهبردهاي کنترل احساسات ناخوشایند24
2-2-9-  کنترل براساس یادگیری عاطفی25
2-2-10- عوامل تعيين كننده جو عاطفي خانواده26
2-2-11- بررسي مفاهيم مربوط به مؤلفه هاي کنترل عواطف 27
2-5- پيشينه تحقيقاتي  92
2-5-1- پيشينه داخلی 92
2-5-2- پيشينه خارجی101

 

معمولاً پاسخ مردم به این که عواطف چیست، این است که عواطف یعنی احساس محبت و علاقه و بروز آن احساس نسبت به شخص دیگر. گاهی هم می شنویم که می گویند: فلانی آدم عاطفی است. و منظورشان این است که فلانی آدم لطیف و حساس و پرمحبتی است. درمجموع وقتی صحبت از عواطف می شود بلافاصله حالت احساسی خوشایندی از جنس عشق و محبت به ذهن متبادر می شود(احمدی، 1385). 

 

 

معمولاً هیجان  و عواطف نیز از نظر علوم رفتاری یکسان یا نزدیک به هم معنی شده‌‌اند. هیجان، واکنش احساسی پیچیده‌ای است مرکب از یک عده تغییرات فیزیولوژیک که در تغییرات بدنی که مقدمه ی اعمال آشکارند، ظاهر می شود. پس هیجان یاعاطفه نوعی واکنش است. یعنی نوعی رفتار و جنبه‌ی احساسی دارد یعنی ناشی از یک حس و ادراک آن است.

 

 

 از آنجا که احساس در انسان‌ها دارای جنبه‌های خوشایند یا ناخوشایند است. پس عواطف و هیجان‌ها که رفتارهای ناشی از احساس‌های انسان است. خود دارای جنبه‌های خوشایند و ناخوشایند می باشد. بنابراین تصور این‌که عواطف تنها دارای بار خوشایند است، درست نیست. با چند مثال از هیجان‌ها و عواطف به اثر آن‌ها در زندگی می پردازیم.

 

 

حالت هایی مثل غم، شادی، خشم، عصبانیت، ترس، اضطراب، افسردگی همگی حالت های عاطفی یا هیجانی است که به نوعی عکس العمل رفتاری را نیز با خود دارد(ایمانی و مهترپور، 1390).

 

 

شیوه‌های بروز عواطف در افراد، گوناگون است و تحت تاثیر یادگیری و زمینه‌های زیستی و ارثی قرار می گیرد. اما آنچه قطعیت دارد این است که رفتارهای‌ عاطفی بیشتر متاثر از الگوهای محیطی است و چون این رفتارها جنبه‌ی یادگیری دارد، بنابراین می توان برنامه‌هایی برای آموزش ایجاد تعادل و هماهنگی در بروز عواطف در نظر گرفت و به این ترتیب بطور غیرمستقیم به کودکان کمک کرد تا عواطف خود را به نحو درست بروز دهند. 

 

 

عده‌ای فکر می کنند که تسلط بر رفتار عاطفی یعنی کوشش برای سرپوش گذاشتن برآن و بروز ندادن آن‌ها؛ که این تصور نادرست است و باید به فکر ایجاد محیط‌هایی باشیم تا در آن فرزندان ما بطور غیرمستقیم و با یادگیری از الگوهای سالم در اطراف خود بتوانند عواطف خود را به درستی و به اندازه‌ی لازم نشان دهند. اصولاً نشان دادن عواطف چه عواطف خوشایند چه عواطف ناخوشایند برای سلامتی، بقا و ارتباط سالم بین انسان‌ها ضروری است(احمدی، 1385).


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

دانلود تحقیق مبانی کنترل عواطف و احساسات با فرمت ورد توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید