فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم

فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , ورد پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم

پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی اثر تاریخی کلوسئوم در قالب pptx و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، چه کسی کلوسیوم را تاسیس کرد و به چه علت، معماری و مهندسی کلسیوم روم، ورود و خروج تماشگران، جایگاه هاو ترتیب صندلی ها، چرا کلسیوم ساخته شد؟، کلوسئوم در قرون وسطي، نمايش گلادياتورها

مشخصات فایل

تعداد صفحات 37
حجم 6365/339 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی اثر تاریخی کلوسئوم، در قالب pptx  و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل :

 

مقدمه

چه کسی کلوسیوم را تاسیس کرد و به چه علت ؟

معماری و مهندسی کلسیوم روم

ورود و خروج تماشگران

جایگاه هاو ترتیب صندلی ها

چرا کلسیوم ساخته شد؟

کلوسئوم در قرون وسطي

نمايش گلادياتورها 

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

کلوسئوم يکي از عجايب هفت گانه جديد است؛ آمفي تئاتري افسانه اي که به محلي براي مبارزات خونين در زمان روم باستان تبديل شده بود . خيلي ها با شنيدن کلمه « روم» به ياد گلادياتورها و مسابقه هاي مرگبار آنها در دوران گذشته مي افتند؛ مسابقه هاي هيجان انگيزي که در آنها هزاران تماشاچي دور تا دور هم مي نشستند و مبارزه اين گلادياتورها يا اسيران جنگي قدرتمند را با همديگر يا با شيرهاي درنده تماشا مي کردند.

يکي از اين جايگاه هاي معروف که رومي هاي قديم در آن مي نشستند و اين مبارزه هاي مهيج را تماشا مي کردند. آمفي تئاتر کلوسئوم است که سال هاي طولاني به محل مبارزه گلادياتورهاي زيادي در دوران روم باستان تبديل شده بود. اين آمفي تئاتر افسانه اي يکي از عجايب هفت گانه جديد دنيا به شمار مي رود.

 

توضیحات :

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " بررسی اثر تاریخی کلوسئوم " می باشد که در حجم 37 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , دانلود فایل پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , دانلود رایگان پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , پکیج پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم, فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم, سایت دانلود پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , بهترین کیفیت پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع بررسی اثر تاریخی کلوسئوم در قالب pptx و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، چه کسی کلوسیوم را تاسیس کرد و به چه علت، معماری و مهندسی کلسیوم روم، ورود و خروج تماشگران، جایگاه هاو ترتیب صندلی ها، چرا کلسیوم ساخته شد؟، کلوسئوم در قرون وسطي، نمايش گلادياتورها قابل ویرایش , منبع پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , منابع پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , دانلود پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم , خرید و دانلود پاورپوینت بررسی اثر تاریخی کلوسئوم