فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , ورد پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی

پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی

دانلود پاورپوینت با عنوان بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 44 اسلاید شامل تاریخچه انرژی خورشیدی، انرژی از خورشید، سلول‌های خورشیدی، انرژی خورشیدی، کاربردهای سلولهای خوشیدی، معایب سلول‌های خورشیدی، مزایای سلولهای خورشیدی، برخی از اصطلاحات درمورد عملکرد سلول های خورشیدی، کاربردهای انرژی خورشید، انرژی فتوولتائیک، منبع انرژی تجدید پذیر و ظرفیت نصب در کشور هند، استفاده از انرژی حرارتی خورشید، کاربردهای نیروگاهی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 44
حجم 3909/902 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

مشخصات فایل:

عنوان: پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی

تعداد اسلاید: 44 اسلاید

قالب بندی: پاورپوینت

 

فهرست مطالب:

تاریخچه انرژی خورشیدی

انرژی از خورشید

سلول‌های خورشیدی

انرژی خورشیدی

کاربردهای سلولهای خوشیدی

معایب سلول‌های خورشیدی

مزایای سلولهای خورشیدی

برخی از اصطلاحات درمورد عملکرد سلول های خورشیدی

کاربردهای انرژی خورشید

انرژی فتوولتائیک

منبع انرژی تجدید پذیر و ظرفیت نصب در کشور هند

استفاده از انرژی حرارتی خورشید

کاربردهای نیروگاهی

نیروگاه‌های حرارتی خورشید از نوع سهموی خطی

نیروگاههای حرارتی از نوع دریافت کننده مرکزی

نیروگاه‌های حرارتی از نوع بشقابی

دودکش‌های خورشیدی

مزایای نیروگاههای خورشیدی

مزایای نیروگاههای خورشیدی

کاربردهای غیر نیروگاهی

آبگرمکن‌های خورشیدی و حمام خورشیدی

گرمایش و سرمایش ساختمان و تهویه مطبوع خورشیدی

آب شیرین کن خورشیدی

خشک کن خورشیدی

کوره خورشیدی

خانه‌های خورشیدی

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

انرژی خورشیدی منحصربه‌فردترین منبع انرژی تجدیدپذیر در جهان است و منبع اصلی تمامی انرژی‌های موجود در زمین می‌باشد. انرژی خورشیدی به صورت مستقیم و غیرمستقیم می‌تواند به اشکال دیگر انرژی تبدیل گردد. بطور کلی انرژی متصاعد شده از خورشیدی در حدود ۳٫۸ در۱۰۲۳ کیلووات در ثانیه می‌باشد.

ایران با داشتن حدود ۳۰۰ روز آفتابی در سال جزو بهترین کشورهای دنیا در زمینه پتانسیل انرژی خورشیدی در جهان می‌باشد. با توجه به موقعیت جغرافیای ایران و پراکندگی روستای در کشور، استفاده از انرژی خورشیدی یکی از مهمترین عواملی است که باید مورد توجه قرار گیرد. استفاده از انرژی خورشیدی یکی از بهترین راه‌های برق رسانی و تولید انرژی در مقایسه با دیگر مدل‌های انتقال انرژی به روستاها و نقاط دور افتاده در کشور از نظر هزینه، حمل‌نقل، نگهداری و عوامل مشابه می‌باشد.

با توجه به استاندارد های جهانی اگر میانگین انرژی تابشی خورشید در روز بالاتر از ۳٫۵ کیلو ساعت در مترمربع (۳۵۰۰ وات/ساعت) باشد استفاده از مدلهای انرژی خورشیدی نظیر کلکتورهای خورشیدی یا سیستم‌های فتوولتائیک بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , دانلود فایل پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , دانلود رایگان پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , پکیج پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی, فایل قابل ویرایش پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی, سایت دانلود پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , بهترین کیفیت پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با عنوان بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی در قالب pptx، قابل ویرایش و در حجم 44 اسلاید شامل تاریخچه انرژی خورشیدی، انرژی از خورشید، سلول‌های خورشیدی، انرژی خورشیدی، کاربردهای سلولهای خوشیدی، معایب سلول‌های خورشیدی، مزایای سلولهای خورشیدی، برخی از اصطلاحات درمورد عملکرد سلول های خورشیدی، کاربردهای انرژی خورشید، انرژی فتوولتائیک، منبع انرژی تجدید پذیر و ظرفیت نصب در کشور هند، استفاده از انرژی حرارتی خورشید، کاربردهای نیروگاهی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , منابع پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , دانلود پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی , خرید و دانلود پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی