مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها

امتیاز post

پاورپوینت پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها ورد|تحقیق در مورد پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|دانلود رایگان پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|فایل پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|کاملترین پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها|مقاله پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها

پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها

دانلود سریع پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها با کیفیت بالا, فایل پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها از فروشگاه فایل پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها  :پاورپوینت مقاله انواع ارزشیابی
,پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی
,دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی
,پاورپوینت مقاله در مورد ارزشیابی از یادگیری
,پاورپوینت مقاله در مورد ارزشیابی پیشرفت تحصیلی

پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها

دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی در 33 اسلاید با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 33
حجم 1029/921 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی جهت رشته مدیریت در قالب 33 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

ج- خلاصه ای از آخرین بخشنامه ها و دستورالعملهای امور ارزشیابی:

1- براساس ارزیابی فرمهای ارزشیابی سالیانه در هر واحد 80% کادر مشمول از 5% افزایش سنواتی، 10% کادر  از 4% افزایش سنواتی و 10% کادر از 3% افزایش سنواتی برخوردار می شوند.

 

2- 10% کادری که بالاترین امتیاز واحد را کسب نموده از 20% افزایش فوق العاده شغل و 10% کادری که دارای بالاترین امتیاز بعدی هستند نیز از 10% افزایش فوق العاده شغل به مدت یکسال بهره مند می شوند.

 

3- کارکنانی که به نتیجه ارزشیابی خود معترض می باشند می توانند شکایات کتبی خود را ظرف مدت یک ماه پس از رؤیت فرم ارزشیابی به مدیریت امور نیروی انسانی که به عنوان دبیرخانه کمیته رسیدگی به شکایات عمل می نماید تسلیم نمایند.

 

4- چنانچه افرادی در طی سه سال متوالی و یا پنج سال غیرمتوالی بالاترین امتیاز ارزشیابی در واحد محل خدمت خود را کسب نمایند مشروط به موافقت مسئول واحد از یک گروه تشویقی برخوردار می شوند.

 

5- سهمیه گروه تشویقی کارکنان برجسته به ازای حداقل 15 تا 40 نفر یک سهمیه گروه تشویقی به واحد تعلق می گیرد و به ازای هر یک تا 40 نفر اضافه بر 40 نفر اول یک گروه تشویقی به سهمیه واحد مزبور افزوده خواهد شد.

 

6- در طرح جدید ارزشیابی که از سال 1384 در دانشگاه اجرا گردیده حداکثر 30 امتیاز به 100 ارتقاء یافته است و علاوه بر ارزیابی عملکرد، رفتار و اخلاق، مواردی از قبیل آموزش، پیشنهادها، تشویقات و 10 امتیاز منفی نیز در فرمها پیش بینی شده است.

 

7- در طرح جدید ارزشیابی، ارزشیابی کننده، خود فرد ارزشیابی شونده، ارباب رجوع و همکاران نیز در فرایند امتیازدهی دخیل    می باشند.    

 

 

عنوان :

ج- خلاصه ای از آخرین بخشنامه ها و دستورالعملهای امور ارزشیابی:

اصول حاکم و موردتوجه بر نظام ارزشیابی کارکنان دولت:

متضمن

مباني قانوني نظام جديد ارزشيابي

ويژگيهاي نظام جديد ارزشيابي

معيارهاي ارزشيابي

تركيب هاي مختلف منابع ارزشيابي

توزيع امتيازات ارزشيابي

حداکثر امتياز ارزشيابي:

 100

سطوح امتيازات منابع خودارزيابي و ارزشيابي كننده در ارزيابي معيار عملكرد

حيطه شمول (سطوح  ارزشيابي)

دوره ارزشيابي

زمان سنجش شايستگي و

 تکميل فرم ارزشيابي

شناسنامه ارزشيابي

« شناسنامه ارزشيابي كاركنان دولت»

(مديران، سرپرستان، كارشناسان و كاركنان)

جدول کاربرد نتايج ارزشيابي در تصميمات

اداري مربوط به کارشناسان

پـايـان


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

پاورپوینت تبيين نظام جديد ارزشيابی : مبانی و ویژگی ها توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید