فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی

فایل قابل ویرایش پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , ورد پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی

پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی

دانلود پاورپوینت با موضوع طرح خريد و فروش اينترنتی در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تجارت الكترونيكي، جايگاه تجارت الكترونيك، مدلهاي تجارت الكترونيك، ويژگي هاي تجارت الكترونيكي، سرویس خرید و فروش اینترنتی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، اهداف شرکت پست از ارائه سرویس خرید و فروش اینترنتی، اجزای طرح، مراحل خريد كالا از طريق اينترنت، انتخاب كالا، پرداخت وجه و تحویل کالا به خریدار

مشخصات فایل

تعداد صفحات 20
حجم 1498/516 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع طرح خريد و فروش اينترنتی ، در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل :

تجارت الكترونيكي

جايگاه تجارت الكترونيك

مدلهاي تجارت الكترونيك

ويژگي هاي تجارت الكترونيكي

سرویس خرید و فروش اینترنتی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

اهداف  شرکت پست از ارائه سرویس خرید و فروش اینترنتی

اجزای  طرح

مراحل خريد كالا از طريق اينترنت

انتخاب كالا

پرداخت وجه و تحویل کالا به خریدار

سرویس خرید و فروش اینترنتی پست از ابتدا تا کنون

سیستم الکترونیکی حمل و نقل کالا

انواع کارتهای بانکی

عملکرد سیستم e-Delivery   

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

براي تجارت الكترونيك به عنوان يكي از پديدههاي بزرگ قرن 21 تعاريف مختلفي ارائه شده است كه از جمله آنها ميتوان به اين موارد اشاره كرد: هدايت ارتباطات كاري و معاملات بر روي شبكهها از طريق رايانه؛ خريد و فروش كالاها و خدمات و انتقال سرمايهها از طريق ارتباطات ديجيتالي؛ كاربرد وسايل الكترونيك براي تبليغ، فروش، توزيع و پشتيباني محصولات. اما اتحاديه اروپا در سال 1997 آن را به اين شكل تعريف كرد: تجارت الكترونيك بر پردازش و انتقال الكترونيك دادهها شامل متن، صدا و تصوير مبتني است. تجارت الكترونيك فعاليتهاي گوناگوني از قبيل مبادله الكترونيك كالاها و خدمات و تحويل فوري مطالب ديجيتالي و انتقال الكترونيك را در بر دارد. تجارت الكترونيك كه تا چندي قبل به تعداد معيني از شركتها محدود ميشد در حال ورود به عصر جديدي است كه در آن تعداد زيادي مصرف كننده در شبكه حضور دارند.
به علاوه محتواي آن از حيطه مبادله دادههاي مربوط به سفارش دادن يا قبول سفارش فراتر رفته و فعاليتهاي عمده تجاري از قبيل تبليغات، آگهي، مذاكرات، قراردادها و تسويه حسابها را نيز در برگرفته است. از مجموعه تعاريف ارائه شده فوق ميتوان نتيجه گرفت كه زمينههاي كاربرد تجارت الكترونيك بسيار گستردهتر از مبادله كالا و خدمات و وجوه است و در تعريف آن و تعيين سياستهاي مورد نظر بايد علاوه بر كاربردهاي بالفعل به كاربردهاي بالقوه آن نيز توجه داشت.

 

توضیحات :

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " طرح خريد و فروش اينترنتی " می باشد که در حجم 20 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , دانلود فایل پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , دانلود رایگان پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , پکیج پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی, فایل قابل ویرایش پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی, سایت دانلود پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , بهترین کیفیت پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی قابل ادیت , دانلود پاورپوینت با موضوع طرح خريد و فروش اينترنتی در قالب pptx و در 20 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تجارت الكترونيكي، جايگاه تجارت الكترونيك، مدلهاي تجارت الكترونيك، ويژگي هاي تجارت الكترونيكي، سرویس خرید و فروش اینترنتی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، اهداف شرکت پست از ارائه سرویس خرید و فروش اینترنتی، اجزای طرح، مراحل خريد كالا از طريق اينترنت، انتخاب كالا، پرداخت وجه و تحویل کالا به خریدار قابل ویرایش , منبع پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , منابع پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , دانلود پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی  با لینک مستقیم ,  خرید پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی , خرید و دانلود پاورپوینت طرح خريد و فروش اينترنتی