مبانی نظری و پیشینه · دسامبر 23, 2022 0

پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

امتیاز post

پاورپوینت پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری|پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری pdf|پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری قابل ویرایش|پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری ورد|تحقیق در مورد پاورپوینت مبانی شبکه های بی سیم|دانلود پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری|دانلود رایگان پاورپوینت مبانی شبکه های بی سیم|فایل پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری|کاملترین پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری|مقاله پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

دانلود سریع پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری با کیفیت بالا, فایل پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری از فروشگاه فایل پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری برای دانلود قرار داده شده است برای مشاهده توضیحات پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری دکمه دانلود در زیر قرار دارد. در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری با شماره پشتیبانی سایت 09214087336 از طریق پیامک در ارتباط باشید.

دانلود پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

 با بهترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته آماده دانلود است فوری دانلود کن

کلمات کلیدی دانلود پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری  :پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری و امنیت
,پاورپوینت امنیت شبکه های کامپیوتری
,پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتر
,پاورپوینت شبکه های کامپیوتری

پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری

مشخصات فایل

تعداد صفحات 19
حجم 292/449 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری جهت رشته کامپیوتر در قالب 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

نکته ای که همواره بایستی به آن توجّه نمود این می باشد که بحث امنیّت یک فرآورده نیست بلکه یک فرآیند است و با استفاده از مجموعه ای از ابزارها و پروتکل های امنیتی و همچنین تکنیک های مرتبط برای پیکربندی صحیح آنها قابل تأمین می باشد.
امنیت در شبکه و سیستم های مرتبط با آن همچون فرآیندی است که هرگز نمی توان با اطمینان گفت راهی برای نفوذگران جهت دسترسی غیر مجاز به شبکه و سیستم های کابران وجود ندارد، زیرا همیشه شکافی بین امنیت ایده آل و امنیت واقعی وجود دارد.
تنها با به روز نگهداشتن دانش خود و کابران خود می توان سطح امنیتی شبکه و سیستم های موجود را در حدّ مطلوب نگاه داشت و حفظ نمود.

 

 

در عصر کنونی، یعنی عصر اطلاعات، ارائه و استفادة به موقع از اطلاعات شرط اولیّة موفقیّت افراد و جوامع بشری محسوب می شود و این میسّر نخواهد شد جز با استفاده از ابزارها و تکنیک های صحیح امنیتی و در ادامة آن دانش بروز شده جهت مقابله با مجموعه تهدیداتی که این بستر حیاتی ارتباطی را به مخاطره می اندازد.

 

 

اهداف هکر ها :
اهداف سیاسی.
اهداف تروریستی و کسب اخبار جهت اعمال خرابکارانه.
جاسوسی و کسب اطلاع از وضعیت نظامی و سیاسی یک کشور یا منطقه.
رقابت ناسالم در عرصة تجارت و اقتصاد.
انگیزة انتقام جویی و ضربه زدن.
کسب نامشروع ثروت ازطریق جابجا نمودن اعتبار در حسابهای بانکی و دزدیدن شماره کارت های اعتباری.
دزدیدن دانشی که برای تهیّة آن بایستس هزینه صرف شود.
تفریح و کنجکاوی.
کسب شهرت و درآمد از طریق یافتن نقاط آسیب پذیر شبکه و سیستم های موجود.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

بازاریابی فایل پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری توسط یکی بهترین دیجیتال مارکتر فروشگاه های فایل ( غلام سئو ) انجام میگیرد  اگر شما هم دانشجو هستید و میخواهید از فروش فایل هایی مانند پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری یا سایر محصولات دانلودی کسب درآمد ماهیانه حدود 3 تا 10 ملیون تومانی داشته باشید در سیستم همکاری در فروش محصولات دانلودی ثبت نام کنید و سپس از طریق تیکت , پیامک یا ایمیل یا فرم تماس با ما در همین سایت پیام بدید .

پاورپوینت مبانی شبکه های کامپیوتری توسط غلام سئو , سئو و در نتایج اول گوگل قرار گرفته است شما هم محصولات دانلودی و فروشگاه خود را توسط ما در نتایج اول گوگل قرار دهید