فایل های · نوامبر 8, 2021 0

پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی – ⭐️⭐️⭐️

دانلود پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی

فایل قابل ویرایش پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , ورد پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی

پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی

دانلود پرسشنامه استاندارد محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 5
حجم 88/151 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx

توضیحات کامل

پرسشنامه استاندارد محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی شامل ۲۱ سوال است. که دارای سه بعد ساختاری ، زمینه ای و رفتاری است.این پرسشنامه معتبر رضایت شغلی از پایان نامه تایید شده کارشناسی ارشد برگرفته شده است.این پرسشنامه رضایت شغلی کارکنان است که در آن به بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی کارکنان  می پردازد.

 

 

ابزار جمع‌آوری اطلاعات 
ابزار گردآوري داده هاي تحقيق، پرسشنامه محقق ساخته اي است كه بر اساس اطلاعات حاصل از تحقیقات داخلی و خارجی تهیه و جهت بررسي روایی محتوا در اختيار 12 نفر از اساتيد مديريت دولتی قرار گرفت و پس از اعمال پيشنهادها و اصلاحات مورد نظر در يك مطالعه آزمايشي در اختیار نمونه کوچکی از کارکنان بانک (25 مورد) قرار گرفت و با استفاده از روش آلفای کرونباخ، ضریب پایایی پرسشنامه 86/0 به دست آمد.

 

 

اين پرسشنامه شامل 2 بخش می‌باشد. بخش اول حاوی خصوصیات دموگرافیک از قبیل سن، جنسیت و وضعیت تأهل می‌باشد و بخش دوم شامل عوامل موثر بر رضایت شغلی می‌باشد که توسط 21 سؤال بررسی می‌شود و با توجه به الگوی سه شاخگی در سه شاخه ساختاری، زمینه‌ای و رفتاری تقسیم شده است. از نمونه های آماری خواسته شده بود تا با استفاده از مقیاس 5 ارزشی لیکرت به دیدگاه خود در مورد اهمیت هر یک از سؤالات وزن دهند. به این ترتیب که اگر سؤال مذکور از نظرشان فاقد اهمیت می‌باشد شماره 1 و اگر دارای اهمیت فوق‌العاده می‌باشد عدد 5 را انتخاب کنند و در نهایت پرسشنامه‌ها جمع‌آوری گردید.  

 

 

 

 

چکیده پرسشنامه استاندارد محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی :

مولفه : دارد
منبع : دارد
روایی  و پایایی : دارد
نمره گذاری و مختصات : دارد
نوع فایل : word (قابل ویرایش )
تعداد ابعاد:
تعداد سوالات پرسشنامه: 21 سوال

 

مقیاس 5 ارزشی لیکرت :
کاملا موافق    موافق    متوسط    مخالف    کاملا مخالف
اگر سؤال مذکور از نظرشان فاقد اهمیت می‌باشد شماره 1 و اگر دارای اهمیت فوق‌العاده می‌باشد عدد 5 را انتخاب کنید

 

 

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

کسب درآمد از فروش فایل  همکاری در فروش  فروشگاه ساز رایگان فایل

دانلود پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , دانلود فایل پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , دانلود رایگان پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , پکیج پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی, فایل قابل ویرایش پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی, سایت دانلود پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , بهترین کیفیت پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی, فایل ترو تمیز و قابل ارائه پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی قابل ادیت , دانلود پرسشنامه استاندارد محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی قابل ویرایش , منبع پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , منابع پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , دانلود پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی  با لینک مستقیم ,  خرید پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی , خرید و دانلود پرسشنامه محقق ساخته عوامل موثر بر رضایت شغلی